Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 11. 2009.   #164
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja sam jedne godine vozio Xsaru Picasso na more i nazad (ukrali su mi auto 2 dana pred more pa sam ovaj pozajmio). Bio je HDi 2,0 (ako se dobro sećam), odličan auto ali ima jedan problem: zbog pozicije levog stuba nema baš sjajnu preglednost, kada voziš putem gde ima dosta krivina i kada ulaziš u levu krivinu moraš da "izviruješ" jer se ne vidi dobro od stuba. Ovo je stvarno jedina ozbiljna zamerka, inače, imao je full opremu a što se tiče prostora unutra i osećaja u vožnji - sve je jako dobro. Još jedna subjektivna stvar: ja ne volim dizelaše, ali to nije zamerka nego moj trip.

Predlažem ti da sedneš i provozaš dobro u svim uslovima (grad, auto put i neki "krivudaviji") jer možda tebi neće smetati ovo što je meni smetalo. Meni je baš bio dobar i hteo sam da ga kupim, savršen je za porodicu, ali nisam samo zbog tog stuba jer je vrlo brzo počelo da me nervira.

To je ovaj "debeli" iznad prednjeg levog točka, najbliži tebi na ovoj slici:



U levoj krivini ne znaš da li da gledaš kroz šoferku ili ovaj mali prozor, pa izviruješ levo-desno
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 09. 11. 2009. u 21:22.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" bluesman za poruku: