Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 01. 2007.   #152
filmil
хардвераш
Qualified
 
Datum učlanjenja: 04.01.2007
Lokacija: Маунтин Вју, САД
Poruke: 117
Hvala: 4
25 "Hvala" u 10 poruka
filmil is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bojan_bozovic
Zaboga ako je goth.net ja ga uzimam! Pobogu, ne mozes tako, eto,moja su interesovanja isklucivo vezana za tu nisu i ne zanima me nista drugo. A imam mnogo vise od tih 200 evra. londonnews.com mi ne treba (a jos manje beogradskevesti.com), ne bih ni zeleo praviti lokalne vesti za Bg ili London ili placati ljude da pisu tekstove, jer me to ne zanima. Zarada kod mene nije u prvom planu. A dalje, i to je moguce, tvoja ideja nije tako dobra kao sto mislis, ne zato sto si zlonameran, i domen ne vredi tih dvesta evra. Dakle, ne mozes ocekivati da ti neko da pare na nevidjeno dok ne vidi robu koju prodajes.
Мислим да разумем шта кажеш, па да пробам да образложим.

Границу од 200€ поставио сам не зато што мислим да ствар вреди не више од 200€, већ да не би било могућности да се крене на неке сулуде суме, пошто то није циљ.

С друге стране износ је такав да очекујем да се не јави макар ко, већ управо они који могу себи да приуште да дају 200€ за идеју.

Моја процена вредности имена о ком је реч је упоредива са распоном висина понуда које сам дао. То наравно не гарантује да је идеја добра.

Све што за сад могу да кажем у своју одбрану, а да не откријем име домена, јесте да имам много више маште него што је потребно да се смисле „београдскевести“ или „londonnews“.

С обзиром да ништа не зарађујем без обзира на исход, мислим да можете да рачунате на олакшавајућу околност да је ово што сам вам горе написао истина, па вам једино остаје да процените да ли ја заиста умем да проценим вредност имена или не. (У супротном бисте морали и да рачунате на могућност да покушавам да вас обманем.)

ф
filmil je offline   Odgovorite uz citat