Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 09. 2006.   #38
Aleksandar.Ilic
old school
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.04.2006
Poruke: 464
Hvala: 39
48 "Hvala" u 28 poruka
Aleksandar.Ilic is on a distinguished road
Default

poz, evo i mene
Pripreme teku relativno dobro, s'obzirom kad smo krenuli na tome da radimo (ali to je interni problem koji nisam uspeo da izbegnem)

Citat:
Da li neko moze da iznese vise informacija gde cemo biti smesteni u Nisu?
Ovo treba da citaju samo predavaci, ostali mogu da preskoce
I nemas mnogo ljudi koji to znaju
Konkretan odgovor: Imamo jedno sigurno mesto a to je Vila Marko u Niskoj Banji. Jedan od najboljih hotela kod nas, sobe imaju sve sto vam treba (sem djakuzija), radimo na tome da uvedemo i WiFi (neki predavaci hoce dodju samo ako ima neta ). Imacete obezbedjen prevoz do Fakulteta gde su predavanja. Ishrana je kako kad. Dorucak je u Hotelu (svedski sto), rucak u nekoj niskoj kafani, a vecera kako se ko gde zatekne . U Nisu imamo odlicna peciva i burek.
Inace, na fakultetu ce istovremeno da budu jos jedan ili 2 workshopa (mozda i 3). Jedan vezan za softwarski inzenjering (ali je zatvorenog tipa, dolazi oko 20-ak profesora iz cele evrope). I oni takodje spavaju u Vili Marko Tako da cete imati sansu da se upoznate sa raznim profanima.
Imace jos jedan workshop oko nekih multimedijalnih cudesa (to je odmah posle seminara 19/20/21) ali on nije siguran , ja sam trazio da bude i on tu da bi moje studente (dolaze mi studenti iz raznih evropskih univerziteta) mogao tamo da bacim.

Sledece 2 varijante sa spavanje su Hoteli: My Place (papreno skup, i do 80e/nocenje) i Regent (zainteresovani su da mi budu sponzori). Oba su na 15min hoda od fakulteta, i u samom centru grada.

Posto vecina predavaca dolazi iz Bg-a (to ce sve da vas obavestim), kupicu unapred veci broj povratnih karata za Nish Express pa cu da vam posaljem . Nish Express ima jako veliki broj linija za Bg i iz Bg-a.

Baneri se tek rade, jbg, ne biste mi verovali da maltene ceo posao oko seminara smo uradili nas dvojica (svaki od nas vredi za 10 coveka)


Citat:
Aleksandar.Ilic@Da li se zna broj učesnika do sada i ima li mesta za one koji nemaju radove, ka ja na primer?

Ovo pitam više zbog roštilja i klope nego zbog slušanja izlaganja i upoznavanja ljudi sa foruma!
Predavanja su u 2 amfiteatra od po 300-450 sedista za ljudske dushe. Mislim da nece da bude prebukirano, ali ce da bude dosta studentarije (kolko bude slobodnih mesta). Na moju zalost (jbg ovo ce se ionako sazna) , nece bude mnogo ljudi koji dolaze iz privrede (ne ocekujem vise od 100-150) tako da sam iskreno razocaran Mislio sam da cu da uspem da skupim i do 300.

Bice organizavana i zurka u nedelju i ponedeljak uvece. (mozda i u utorak). Hteo sam da pravim Psy party i da pozovem srednju medicinsku i gimnazije , ali su ostali hteli da me lincuju i rekli da su svi predavaci ozbiljni ljudi i da to ne smemo da radimo.
__________________
Vesti sa juga --- BizBuzz
--- Vas mali oglas
Aleksandar.Ilic je offline   Odgovorite uz citat