Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 06. 2007.   #54
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Bili smo sa dva auta, parkirali smo se odmah po odvajanju sa autoputa, pre nadvoznjaka. Brze sam stigao do BG i razvezao ljude po gradu nego sto sam sacekao red u McDonalds-u.

Koncert je meni bio super, oni bolje i ne znaju da sviraju od ovoga, sad sto sam pio samo vodu i sto sam znao za set listu, pa sam prepoznao kada je u stvari poceo encore...

Roger Waters je otkinuo, ali otkinuo na 2007 turneji. Krivo mi je sto nisam isao, ali nije bilo sanse da idem sam do Budimpeste. Karta je bila oko 65 eura, mnogima je to dosta para.

Bio sam na koncertu Springsteen-a u Barseloni prosle godine. Ne lozim se mnogo na recenzije, ali Washington Post je rekao da je to najbolji koncert u zadnjih 5 godina. Meni licno, nezaboravno i vanvremensko iskustvo. Ako imate priliku pogledajte DVD Live in Dublin pa pomnozite sa 100x, takav je osecaj. Smorio sam svakog zivog, i danas mogu da prepricavam koncert satima. 17000 ljudi, vise su licili na sektu nego na fanove. Kad sam usao u dvoranu mislio sam da ce tribine da se sruse od ozvucenja. Ludilo.

E, da, Jesic je debil. Posle vredjanja Beogradjana na goranjesic.net, daj da vidim budale iz BG koji ce otici na Madonu ili U2.
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat