Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 08. 2006.   #14
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Kao prvo, iz iskustva sa es::advocacy-a znam da je degojsa jako tesko ubediti u nesto, ali ajde da probam jos jednom, cisto zbog ostalih

Kao prvo, ja se ne secam kada sam video profesionalni sajt na kome postoji brojac (counter) ili ovo (i jos napisano cirilicom) da je sajt optimizovan za neki browser. Uz to, ne radi se o tome da je sajt optimizovan za ovo ili ono, sajt jednostavno ne radi u bilo cemu drugom osim IE-u. Slika iz Firefox-a koju sam postavio na sajt je jos i sjajna, probaj isti da ucitas u Operi 9 ili nekom trecem browseru ? Za tvoje podsecanje, ovo je godina 2006-a i broj ne IE korisnika se krece oko (minimum) 10%.

Opsti utisak o jednom ovakvom sajtu cine utisak o dizajnu, navigaciji i azurnosti sajta. Na stranu dizajn koji je po mom nestrucnom misljenju uzasan (ima ovde top klass dizajnera, ja sam ipak matematicar, navigacija je losa (koriscenje js menija) a azurnost sajta je posebna prica. Poslednja vest na engleskom delu sajta datira iz marta ove godine??! U medjuvremenu smo imali svetski kup, raspad drzave, formiranje nove reprezentacije, i gomilu stvari, a na engleskom delu sajta o tome ni reci ? Podsecam ovo nije sajt FK Donje Suhotno, vec sajt nacionalnog saveza koji posecuje (i verovatno se frapira) gomila ljudi iz inostranstva. O cirilici na engleskom delu sajta bolje i da ne trosim reci, ili mozda moram i na to ?

I poslednje ali ne i najmanje bitno, pogledaj kako izgledaju komsijski sajtovi, recimo sajt Hrvatskog Nogometnog Saveza kao i Nogometna zveza Slovenije , pa ces steci utisak koliko svetslosnih godina ovo cudo zaostaje za normalnim svetom.
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat