Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 10. 2007.   #1
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default Apache log parser

Primetio sam da mi neko skenira jedan od sajtova Acunetix Web Vulnerability Scanner-om kad sam primetio da mi stižu neki jako čudni mejlovi preko kontakt forme (nema captcha ). Čim sam video te mejlove video sam u access logu IP adresu i banovao ceo IP opseg. Međutim, kad sam preko network-tools.com trace-ovao tu IP video sam "proxy1.anon-online.org" što mi govori da napadač koristi proksi i da ga može svakog časa promeniti; pa me interesuje da li znate neki dobar program koji će da mi isparsira ovaj log i da u njemu mogu da filtriram razne zahteve, jer izgleda da ću morati da se branim od ovakvih šabana a kopanje po raw access logu smara
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat