Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 12. 2005.   #41
bojan_bozovic
expert
Master
 
Avatar bojan_bozovic
 
Datum učlanjenja: 20.12.2005
Poruke: 730
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
bojan_bozovic is on a distinguished road
Default

@Ivanhoe

Da li ti pravis sajtove za NN4 i IE4 i najvaznije, da li ih testiras screen readerom? WTF? Moj je sajt dobar za IE5/Gecko/Operu/Safari i to je 99.999% korisnika. Da, i Javaskript treba. Bas treba da pravim sajt bez javaskripta (IE3,NN3) u 21. veku? Ko ga je iskljucio umece i da ga ukljuci, nakon sto vidi da sajt ne radi. Mislis da ne predstavlja napor: lepo pogledaj http://maestitia.net/index.php?u=36 cim se klikne na radio button udari se document.forma.submit();??? WTF? Trebam sad da pravim jednu varijantu sa <SCRIPT>...</SCRIPT>i <NOSCRIPT> pa da sa document.write upisujem HTML za formu??? I isto za DHTML meni??? Ako imas trivijalan sajt (cist HTML, nista CGI nista JS nista PHP) mozes lako da napravis WCAG sajt, ali sta cu ja sa ovom formom za glasanje, a da to bude dobro i za one koji imaju JS? Mislis da je dobro da postavim dugme za submit forme? Ne bih rekao da bi se posetioci mog sajta slozili sa tobom.
ALT tekst - obrisao sam ALT tekst skoro svuda da bih dobijao kvalitetne adsense reklame.
bojan_bozovic je offline   Odgovorite uz citat