Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 02. 2006.   #29
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da su Bojan i Peđa duboko zastranili u diskusiji. Ako, na primer, ja ne umem da napravim bicikl, to ne znači da on ne može da se napravi.

Kao čovek koji je dugo godina u DTP (ne DPT), još od 1991, puno sam radio sa stilovima u većini DTP programa (QuarkXpress, PageMaker, kasnije InDesing) i definitnvo znam svu moć stilova. Kada se CSS pojavio znao sam odmah da je to nešto što će značajno olakšati posao. Mislim da je i o tome "kako olakšava posao" puno rečeno, pa neću sada da ponavljam.

Mislim da je totalno pogrešno nazivati CSS hakeraj, kao što je pogrešan pokušaj proterivanj <table> taga od strane ovih drugih. Gledam kako preteruju i CSS-fanovi, pa čak i tabelarne prikaze podatka sada konvertuju u CSS izbacujući potpuno tabele čak i tamo gde je potpuno prirodno da se koriste.

Tabele jesu kompleksne, ali samo za one koji je ne razumeju ili nemaju iskustva. Činjenica je da mnogo ljudi koji su kasnije počeli da rade, ne razumeju tabele i njihovo ponašanje pa ih stoga mrze. Isto tako, oni stariji, teško menjaju navike, zašto da prelaze sa nečega "što radi" na nešto "što tek treba da nauče".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 11. 02. 2006. u 13:18.
bluesman je offline