Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 08. 2009.   #28
deda
deda
Certified
 
Avatar deda
 
Datum učlanjenja: 06.05.2008
Lokacija: Bor
Poruke: 94
Hvala: 3
18 "Hvala" u 15 poruka
deda is on a distinguished road
Default

Naravno da se ne ljutim. Kako bi se ljutio kad si izneo istinu a ja od nje ne bezim?.
Samo bi trebalo biti iskren da DPT ne koristim za bilo sta osim za citanje i ucenje od vas koji imate sta da kazete. Jednom sam pogresio i ostavio neka dva linka ka zezanju ali su odmah i izbrisani jer me je RainDog opomenuo da sam spamovao.
Znaci, ovde komentarisem skoro bez spama ili ne komentarisem uopste, pa se nadam da je to korektno s moje strane...sto tebi Blus nece biti problem da pogledas i utvrdis ...

E sad, pitanje je kako ko odmara svoj mozak. Meni recimo prija da procitam postove za koje neki kazu da su pikila-kakila, volim da se druzim s ljudima na twitteru, volim da citam i DPT i ozbiljne teme iz kojih mogu da naucim nesto...
Najvise volim da postujem na svom blogu koji nekima pruza odmor, relaksaciju a nekima je potpuni tresh... Za mene je super, a redovno priznajem svuda da ostavljam linkove ka njemu jer to i drugi rade sa svojim postovima, samo nece javno da priznaju. Na FB samo to i radim...
Cini mi se da je sve manje "pravih" stvari na netu a da je sve vise "pikila sam-kakila sam"
, ali je to samo moje misljenje koje ce do drugih tesko da stigne jer je ova kategorija za njih podsmeh a neretko pricaju o raznim vrstama "suma" ...
Blusmen, iskrenost je najteza stvar koja se trpi na netu, ali je ja izuzetno postujem i niukom slucaju te nisam doziveo kao grubog..Samo tako nastavi, kad postanes pickica,obecavam da nikada vise necu doci ovde na DTP...
__________________
http://www.dedabor.com/
deda je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" deda za poruku: