Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 12. 2005.   #37
zextra
Boris
Grand Master
 
Avatar zextra
 
Datum učlanjenja: 01.12.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 775
Hvala: 5
156 "Hvala" u 2 poruka
zextra is on a distinguished roadzextra is on a distinguished road
Default

ja te koncice imam jos odaavno.. mada se manifestuju kao "duhovi" oko odredjene linije (evo i sad ih vidim, samo ih ne primecujem...)

dioptriju sam imao pre, pa sam isao na sirenje zenica, pa je nestala. onda sam opet imao dioptriju (pred vozacki, pre par godina), pa su mi rekli da ostavim racunar na dve nedelje (!!), i onda mi je dioptrija nestala. e, djavo mi nije dao mira (a roditelji tft monitor..), pa sam ja gledao u kojekakve starudije, i sad imam -1, -0.75 sa djozlucima, i to opet varira, zavisno koliko gledam u monitor.

od fizickih problema imam manjih tegoba sa zglobovima (mozda je pomalo i nasledno), i to tako da kad savijem desnu ruku u laktu i pokusam da je ispravim, nekad ne mogu, jer nesto u laktu "zapne", pa moram da malo otresam rukom dok se sve ne vrati na mesto. u kolenima imam neko kao pucketanje kad cucnem i ustajem, u vratu mi se javlja bol (negde u ramenom pojasu), i to ne uvek, ali sve cesce u poslednje vreme...

sto vise vreme prolazi, sve vise mastam o tome da se bavim nekim manuelnim poslom (npr restauracija namestaja ili nesto slicno )

@Ilija: mozda bi ti rad na njivi sacuvao oci, ali bi ti definitivno rasturio kicmu i sve ostale zglobove...

naravno, ni jedan posao nije savrsen, cak i administrativni radnici (oni sto rade puno sa papirom), zarade bolest bas od papira, pored nasih "standardnih" boljki koje su posledica slabog kretanja..
zextra je offline   Odgovorite uz citat