Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 10. 2008.   #18
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao danica Pogledajte poruku
naime nakon sprovedenog istrazivanja i mnogobrojnih sati provedenih u razgovorima i intervjuima sa njima - 90% njih uopste (!!!!!!) nije znalo da su im fotografije 'visible'
Malikice mi ovo "ne pije vodu"... Ako su anketirani godišete moje majke onda možda, ali čisto sumnjam da teen populacija ne zna o čemu se radi, kakvo god istraživanje da mi poturite pod nos. Mislim neko sad zeva po tuđim slikama i profilima po ceo dan a da mu ne padne na pamet da su i njegove slike tako izložene? Možda ne znaju kako nastaje pomračenje Sunca, ali da ne znaju da su im fotke javne..?

Stvar je veoma prosta. Ukoliko želite da je nešto privatno, neka to ostane na vašem kompu, ili još bolje odštampano na papiru u vašoj fioci. Privatnost na netu jednostavno zaboravite, previše je tu tragova, to što piše po raznim TOS može nekoga da zadovolji, ali u praksi ne mora ništa da znači. Facebook je bar iskreno napisao kako stvari stoje "na terenu".
mileusna je offline   Odgovorite uz citat