Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 06. 2007.   #13
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Ventilator (na procesoru) je cisto ko suza, drugom ne mogu da pridjem jer i pored odvrnutih srafova ima neki vrag koji drzi poklopac pricvrscen po sredini, a taj drugi otvor je mizeran, sumnjam da ce usisivac ista da uradi... trenutno mi je laptop naslonjen na kutiju od nekih 10-tak cm + drzim CPU na 1.5GHz (50%). I pri ovakim drasticnim merama, ne smem ni pomisliti na "poslove" kao sto je ripovanje u mp3, divx, cak ni zahtevnije igre - ugasi se.

Ventilatori mi zapinju, kontam da su omatorili i da ih treba zameniti, ali gde sam god pitao - svi vrte glavom i/ili bledo me gledaju. Probacu tamo kod lutrije, thx za info

Treba da ga posaljem kuci, posto stara radi 3 posla na 3 razlicita i treba joj laptop, a posto planiram da sebi uzmem desktop masinu - njoj cu dam ovo cudo. Njoj treba racunar koji radi, a ne da se dovija kako da joj se ne ugasi nakon sat vremena tipkanja po Excell-u (nikad nece nauciti da sejvuje dok radi, ona to na kraju ). Zato mi ove eksterne varijante ne odgovaraju (taman posla da sa sobom vuce i stalak za rashladjivanje), pa taman da hlade na -20C.
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat