Tema: Boropen
Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 08. 2010.   #26
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default

Čisto da razjasnim svoje stavove, da se ne kaže kako spinujem bilo šta:

- Mislim da uopšte nije problematično da Srbija ima dva skupa koji okupljaju Internet zajednicu (ne IT skupovi, ne znam zašto se poistovećuje Internet sa IT-em). Uopšte nisam protiv BlogOpena, ili da se zalažem za plagijate, ali kao što je sasvim lepo što postoje BizBuzz i Etrgovina (gde sam i su-organizator), tako mislim da nije problematično imati dva događaja tipa okupljanja Internet zajednice.

- Izgledalo je kao lepa ideja da se takav skup održi u Boru, pa sam podržao ono što sam video da je ideja u pravcu takvog događaja. Ispostailo se izgleda da je to samo ličilo na lepu ideju.

- U potpunosti sam nezainteresovan za lokalna prepucavanja, pa ako je takav stav uvredljiv - OK, mogu da živim s tim, da sam nekoga uvredio zbog mog stava.

- Ne pada mi na pamet da nekoga ubeđujem u neke saradnje oko kreiranja nekog događaja, ili bilo šta slično.

Iskreno, žao mi je što sam uopšte učestvovao u pokretanju ove tematike, jer sam izgleda imao prilično idilično mišljenje o borskoj Internet zajednici (što nije isto kao i BITNO).
Dragan Varagić je offline  
"Hvala" Dragan Varagić za poruku: