Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 07. 2012.   #2
srdjevic
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2005
Lokacija: Chicago IL, USA
Poruke: 209
Hvala: 12
12 "Hvala" u 11 poruka
srdjevic is on a distinguished road
Exclamation

Ja kad sam onomad trazio, nasao sam ih par na CommisionJunction-u, ili sam se povezivao direktno sa sajtovima (imaju linkove u futerima).

S obzirom da sam povezivao sajt sa manjim obrtom, uspeo sam da se povezem sa Kayak-om (slab return), Vayama i CheapoAir, ali sigurno ih ima jos dobrih. Velike ribe, tipa Expedia i tome slicni nisu uopste bili zainteresovani (mali smo mi za njih)... Sad, ako imas neki veci sajt, mozda i uspes da izbunaris nesto. CommisionJunction je nudio neke od njih, ali dosta njih jednostavno te ne prihvate ako vide da si mali; tamo mozes da imas neku prodju, ali ako vide da par meseci nisi doneo nista specijalno, ima da te iskljuce k'o 2+2.
Kad te ugase, reci ce ti da ides preko tih manjih pool-ova koji ukljucuju gomilu malih sajtova. Onda ti ti posrednici uzmu deo kolaca, ali bar imas vezu sa velikim sistemima (koji nece da rade sa nama malima).

Mada, nije mi se svideo nesto koncept... Recimo, Vayama je nudila $10 valjda po karti, ali kad odes da trazis preko aff linka, daje $10 vecu cenu nego sto bi dao da odes direktno.

Srecno!
__________________
ActiveCampaign - Email marketing made simple.
srdjevic je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" srdjevic za poruku: