Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 02. 2007.   #24
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan
Što se tiče ovoga "koristim telefon kao da je telefon" - šta ja znam, možeš kupiti telefon koji je OK, nema napredne funkcije i platiti ga 200-250e, ili dati 300 za prokleto dobar "telefon" (namerno pod navodnicima). Meni je računica jasna...
Pa nisam baš siguran, koji je to "običan" telefon 200-250 eur? Koliko ja znam, "običan" košta od 30 do 50 eur. Evo recimo pogledaj pa vidi koliko ih ima ispod 100 eur. A ovaj je još i "fensi" za samo 46 eur.

Nemoj pogrešno da me shvatiš, ne pokušavam ja nikoga da ubeđujem, čisto sam prokomentarisao. Svako ima svoja shvatanja i potrebe. Ja recimo nemam ni laptop jer znam da će tek onda to biti totalna propast mog privatnog života.

@jablan: ovo je moj telefon, mada ću morati da ga menjam pošto me je više blam da ga izvadim na sto.

Ja bih pre kupio telefon za 40 eur, a onih preostalih do 400 eur bih potrošio na neki DVD player, kvalitetan muzički uređaj (a ne da slušam muziku preko telefona)... ili recimo dobar monitor.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat