Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 06. 2007.   #15
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

u sustini je to sve pitanje ukusa.. ima logike i ovo sto Ilija kaze, priznajem...

mozda da se upozorenje napravi u 2 koraka, prvi stepen validacije ide odmah i nije mnogo napadan, a onda tek ako pokusas submit sa takvim neispravnim podacima onda sva ta polja markiras napadnije( pozadinu u crveno, upale se rotaciona svetla, posaljes im mail pretece sadrzine, itd.. )

Ja sam u jednoj velikoj formi koristio foru da su mi nepopunjena polja malkice tamnja od popunjenh, i to je sasvim fino funkcionisalo, a nije mnogo smetalo.. odmah vidis da li je ostalo nesto sivo na ekranu, i vecina ljudi koja je to koristila (prosecnih korisnika) je uspela da se odmah snadje i skapira o cemu se radi...a ko ne skapira, njemu ispises poruku o gresci onsubmit ionako..

EDIT: kodi me prestigao za minut
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat