Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 10. 2006.   #23
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao caboom
da, ali za tako nesto trebaju i lokalni kvaliteti koji su, po mom skromnom misljenju, tek u fazi nastajanja. budimo realni, jos smo veoma sitni i samo napuhavanje nas nece uciniti vecim vec grotesknim - zato mislim da treba da rastemo u koracima sa mnogo mukotrpnog rada.

to bi bilo sjajno, svaki vid aktivacije je pozitivan korak unapred, ali bi bilo jos daleko bolje da ostavimo trajan utisak na predavace posto, realno gledano, oni ce doci, ispricati duhovito sve ono sto je vec moguce procitati u njihovim esejima/blogovima i vratiti se nazad. mislim da bi bilo dobro da se vrate sa nekim trajnim utiskom koji, za promenu, nije vezan za losu infrastrukturu i lokalni kissing-up.
Caboom je jako lijepo objasnio suštinu stvari. Lokalni kvaliteti: Caboom je upotrjebio kulturan izraz, ja ću ići još dalje pa ću reći da su blago užasni. Nema ništa dok ovdje veći broj timova ne zapne sa mukotrpnim radom jedno 2-3 godine, pa će nešto da se izrodi. Znači suze, krv i znoj, ništa zezanje i foliranje. Treba razmišljati sa aspekta, okej ljudi će doći, a šta to njima imamo da konkretno pokažemo?

Poslednja izmena od mungos : 26. 10. 2006. u 00:08.
mungos je offline   Odgovorite uz citat