Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 01. 2013.   #4
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default

Nego nesto razmisljam da nadjem alternativu za adsense jer stvarno su bezobrazni i ponasaju se izuzetno arogantno i podcenjivacki. Blokiraju sajtove, naloge itd bez najave, bez upozorenja, bez saradnje. Daju neka objasnjenja dvosmislena, visesmislena pa covek treba da nagadja. Ne postoji mogucnost da se nekako ostvari normalna ljudska komunikacija vec su kao roboti bez osecanja, razumevanja. Znaci totalno sam razocaran toliko dugo saradjuju samnom, vec skoro tri godine i to im nista ne znaci. Pa ja da sam hteo da varam varao bih jos prvih meseci a ne nakon toliko vremena. I ponavljam skoro 2 godine nikakve znacajne izmene na sajtu nisam pravio, i toliko vremena je sajt bio ok i odjednom naprasno bez upozorenja ili opomene odjednom blokiraju sajt. Ok ja razumem da mozda vremenom dodaju ili izmene svoja pravila ali opet to nije opravdanje ovakvog njihovog drskog i hladnog ponasanja. pa oni ovako ako nastave da ponisavaju, obeshrabruju vlasnike sajtova a i da ih banuju ko ce da im objavljuje oglase? Pa nije svaki covek na planeti vlasnik sajta. Mozda svaki 1000 covek ili firma ima sajt a od toga mozda 10 ili 15% ima potrebe i zelje da objavljuje njihove oglase. I sad ako sve njih banuju ko ce da im objavljuje oglase? Stvarno su nekooperativni i kao poslovni partneri su nula.

Da li na za vlasnike sajtova u Srbiji postoji neka solidna alternativa adsense-u?? naravno pri tome ne mislim na etarget ili hhtpul jer oni ne saradjuju sa fizickim licima vec samo sa firmama????
__________________
Igrice
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat