Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 04. 2006.   #7
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Sjajno od tebe! Znam, pricao si mi o 063. Mozemo nuditi samo preko Telekoma. Neka bude tarifa za poslat SMS 50 dinara. Znaci, onda kada Telekom uzme svoje to ispadne negde oko 45 dinara? Ti imas dosta iskustva sa SMS uplatama. Da li ti i drugi mislite da je to OK tarifa? Koliko mora da se ceka da se podignu pare kako bi se uplatili za akcije?

Da li moze nekako da se postavi prakticno real time statistika uplata, da sve bude transparentno? Trenutno je na sajtu samo akcija Pomozite Bojani! ali cu uskoro staviti jos druge apele za pomoc posto cu napraviti partnerstvo sa mojim drugarima na B92.

Krenuo sam sa PR aktivnostima. Trebace dosta vremena da se izdvoji za ovo. Ali vredi, kada je rec o humanosti! Rekao sam kolegi da napravi neke efektne Flash banere. Ako neko ima volju, mogao bi da napravi neki Flash baner u 468x60, 120x60, 246x120 i 160x300 kako god on/ona zeli. Samo da ima Humanost.org im, URL, slogan Proveri svoju humanost! a za kreativne detalje kao sto su slike ljudi, dizajn banera odlucite sami.

Svi koji budu dali bilo kakav doprinos projektu ce biti napisani na sajtu.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat