Tema: Љуска
Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2008.   #105
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

degojs, predlažem da proučiš malo kako postuju drugi ljudi, od kojih ističem filmila i lalaland kao primere postovanja na forumima, bez obzira da li se ja slažem sa njima ili ne. Ovaj tvoj post je vrhunski bezobazluk i primer infantilnog ponašanja u kojem se direktno obraćaš Lalaland (kao i svima koji ne misle kao ti):

Citat:
Mislim, ti i ovi ostali ste jednostavno razmaženi: JA, JA, SAMO JA.. JA SAM CENTAR SVETA.
a sa postom #103 u kojem joj kažeš:
Citat:
Znam, nisam ja ono samo tebi napisao, u stvari. Izvini što sam te zloupotrebio
si pokazao i da si vrhunski ljigavac. Predlažem da se malo naučiš civilizovanoj komunikaciji, da nisu oni koji misle različito od tebe:
Citat:
Sorry, a pošto si sa te "strane" onda malo i tebe dokačilo
... na nekoj suprotnoj zaraćenoj strani, i nisu razmaženi, bolesni ili šta god hoćeš da "prišiješ"... već se samo ne slažu sa tobom. A ako je neko "razmažen" ili misli za sebe da je "najpametniji" onda si ti najbolji primer za to. Ako za nekoga može da se kaže da je u "ja, ja, samo ja" fazonu, onda si ti kandidat broj 1. Na kraju nisi za džabe stekao reputaciju "Troll King".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat