Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 05. 2008.   #1
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default nesto ala basecamp?

Treba mi neka web aplikacija nalik Basecamp Plus-u, ali da je besplatna.
Zahtevi su da je:

- besplatna
- jednostavan i brza za rad
- da taskovi mogu da se podele na projekte i dodeljuju raznim userima
- da mogu da vidim totalno utroseno vreme po projektu i po useru
- da moze da se taskovima dodaju notes i attachemnti, kojih moze da bude neograniceno i cuvaju se na pregledan nacin
- da ima export podataka u csv ili nesto slicno

Nebitno da li je hostovana ili se instalira, snaci cu se za to. Takodje ne mora da postoji kolaboracija posto mi ovo treba za internu upotrebu, bice samo jedan user.

Probao sam par poznatijih aplikacija tipa dotProject, ali su suvise komplexne za moje potrebe i interfejs im je IMHO jako los. Ako treba da 10 puta kliknem da bih doado task onda cela stvar nema smisla, drzacu sve podatke u Excelu. Probao sam i par novijih aplikacija kao voo2do, koji nije los, ali su nedovrseni, fale im neke bitne stvari. Basecamp mi je super, ali mi se ne daje $50 mesecno, a ima i limit na broj projekata..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat