Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 03. 2007.   #10
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ne slažem se ni malo, već sam se raspitivao kod 20-ak ljudi, većina misli da su tech vesti sa yahoo korisan dodatak najviše zbog toga što ne čitaju svi sve žive feedove na net-u, većini je DPT jedno od tek nekoliko sajtova na koji redovno dolaze, samim tim većinu tih vesti ne bi nikako ni primetili. Ja lično mislim da je vrlo interesantno i već sam pročitao par vesti koje su mi bile interesantne. Znači nisu svi subscribed na 5000 feed-ova i zatrpani vestima, ovako je diskretno i "pri ruci", kome odgovara - click, kome ne odgovara - ignore.

Mogu da dodam i neki checkbox tipa "skloni vesti" ako nekoga baš toliko "zamara".

Taj "sidebar" je samo 160px širine, znači manji nego na 95% web sajtova, ostatak je za forum, tako da nikako ne mislim da zauzima previše mesta.

To za blogodak sam već pričao sa dinketom juče, nije loša ideja... mada... nisam baš 100% siguran, i na blogotku već ima dosta noise, nečega što bi bilo offtopic u odnosu na samu ideju ovoga foruma. Šta bi nekoga interesovalo da se lista tamo recimo moj post sa mog bloga u kojem ja (kao i obično) pljujem telekom ili neke slične retarde. Možda da napravimo jedan opšti feed sa nekih blogova koje mi "želimo", znači da se doda neki agregator koji će samo da kupi naslove sa striktno dev / business / it blogova.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat