Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 01. 2008.   #72
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@wooglah: Ne slazem se sa konstatacijama. Svako bira kolko privatnosti ce da "iznese" na bilo koji sajt. Da li ce postaviti, 1, 5, 10, 100, n slika, da li ce postaviti svoj telefon ili samo ime... Ne stoji ni konstatacija za slike, na Karikama korisnik moze da izabere da neki albumi budu vidljivi samo za njega/nju i korisnike koji su u listi prijatelja a moze da bude album bude vidljiv samo za vlasnika naloga. Sigurno postoje takve opcije i na Furci.

Ne slazem se ni za dizajn. Oba sajta imaju sasvim zadovoljavajuci dizajn. Meni se svidja dizajn oba sajta ali o ukusima i dizajnu ne vredi raspravljati. Cak i da dizajn ne valja na oba sajta, dizajn u svakom slucaju nije nista losiji od Myspace dizajna a slozices se da kada si vec uzeo poredjenje sa kafanama, zabavu u jednoj kafani ne cini ni dizajn, eksterijer i enterijer nego neki drugi faktori kao muzika, cene i najbitnije - drustvo koje se okuplja u toj kafani ili klubu.

Sto se tice FB, ni tu se ne slazem sa tobom. Ne moze nesto sto nije ni lokalizovano gde nema ni osoba koje se posebno brin o nekoj zemlji da bude na duze staze bolji od neke domace lokalne verzije gde postoji jedna ili vise osoba koje se bave samo tim sajtom. Iskreno, na pocetku mi se FB i svidjao ali sada je tamo sve vise spama, previse bezveznih aplikacija, samo malo zanimljivih a to nije sam moje misljenje.

Vreme ce pokazati da nijedan od social net sajtova koje si oznacio kao "low level soc-net" su sve samo ne to. Iskreno verujem da ce oba ova sajta u doglednoj buducnosti biti isto toliko popularni kao sto je FB u Srbiji. Vreme ce pokazati ko je bio u pravu.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat