Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2008.   #63
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

degojs, ja sam se nadao da ces ti sigurno razumeti o cemu pricam. Mene bas briga koga je ko pokrao, odakle pare, da li bi nekoga preporucio, koga je on zajebao, i nisam ja "ogorcen" zbog toga, cak sam i rekao "to je licna stvar, ja u to ne ulazim". Cela ova priča nije o tome.

Ja sam samo rekao da ne mogu vise da slusam te pridike i bajke o tome kako je dosao do toga, direktan povod su njegove arogantne izjave "fale muda". A prica koju sam ispricao je samo objasnjenje odakle "muda" onome koji proziva druge za nedostatak istih. Licemerno je da takva osoba morališe i proziva druge ljude.

I moja prica pocinje sa "Znaš kako Ilija... upravo taj tvoj stav je ono što meni smeta", znači meni smeta njegov attitude a ne ac, godza, a51, papermoon ili bilo ko drugi. Ako ti to kapiraš kao linč... wth... ja sam to napisao kao "shut the f up, please". Radi šta god da radiš ali prekini sa bajkama i prozivanjem.

Znaš, napiše čovek:
Citat:
baš najsumnjičavija ekipa je ekipa koja bi mogla da finasira sličan projekat. Možda ne ovog trenutka, možda ne odjednom, ali uz par meseci štednje, cimanje veza i prijatelja za pozajmicu, neki zajam... Ako baš žele da ulože u posao i misle da bi bio profitabilan, našli bi način sigurno.
Ja nisam "sumnjičav" jer ja znam tačno šta se desilo, zato me i iritiraju i te priče o "par meseci štednje", "pozajmice", "neki zajam"... jer su obično foliranje i laganje. Nisi ti ništa štedeo već si izmuzao koga god si mogao, odakle ti pravo onda da pričaš takve stvari? A "način koji si ti našao" je "jedan od načina" ali na tvoju žalost to nije bilo tako kako ti sada želiš da predstaviš, neki kao "romantični startup". Više je bilo "ogrebi se gde god možeš".

Kao što rekoh, shvatite kako hoćete, ja sam rekao šta sam imao.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline