Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 12. 2009.   #26
MarkoWeb
novi član
 
Datum učlanjenja: 08.12.2009
Poruke: 5
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
MarkoWeb is on a distinguished road
Default

Evo da iznesem i ja svoja iskustva sa ovom "firmom".

Prvo dolazi email 28.09.2009:
Citat:
Postovani,

Ovo je mass email,


Serveri IP 64.246.11.6 , 66.98.216.61 i 64.246.3.210 i jedan deo servera 70.86.194.34 su dosli do granice popunjenosti hard diska,
Svi kornisnici na voim serverima koji imaju preko 3gb zauzetog prostra che biti prebaceni na novi server do polovonine oktobra.

Biche prebacivani postepeno korisnici sa servera na server, planiramo da korisnike prebacujemo od petka do ponedeljka ( za vikend ).

Kako koji server budemo praznili, tako che ti korisnici na tom serveru dobiti obavestenje.


S'Postovanjem
www.uniwebhosting.com
U citatu samo neke reci/slova boldovao kako bi se videla ozbiljnost...

I i od tada oni josuvek ne uspevaju da isprazne hdd, kada sam ih pre 3-4 nedelje kontaktirao putem live chat-a dobio sam odgovor da ce za vikend srediti problem, ok... sacekam viken je prosao hdd 97-100% i dalje. Odem ja opet na live-chat pitam u cemu je problem dobijam isti odgovor da znaju da je hdd popunjen i da ce za vikend resiti problem... opet ista prica sacekam viken i nista, sinoc odem opet na chat ali ovog puta podrske nema iako stoji da je online...

Evo jos jedna zanimljive stvari za koju nisam dobio odgovor kada sam ih u jednm od razgovora pitao...

Slike mislim da nema potrebe objasnjavati

cPanel - index


cPanel - status
MarkoWeb je offline   Odgovorite uz citat