Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2010.   #35
mungos
Knowledge base
Wrote a book
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 1.123
Hvala: 26
319 "Hvala" u 22 poruka
mungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished roadmungos is on a distinguished road
Default

Kraken: Javim ti se na mail oko slikanja. Ladno sam neki dan trazio na Google Images "Banjaluka girls", naletim na sliku gdje sam po parketu prepozno photo session iz tvoje kancelarije :P

Ma sredicemo jednog dana, opusteno. Koga interesuje nek pogleda Štefana Sagmajstera na TED konferenciji, živi u Njujorku 10 god, još engleski nije savladao. A prodaje dizajn samo tako. To je sve foliranje i dio igre. Kad on moze da folira da ne zna, mogu i ja da pokazem kako stvarno ne znam.


Leonl: Mozemo na Vrbasu uz Nektar da okrecemo janje ovo ljeto, ili cak na nekoj drugoj balkanskoj egzoticnoj lokaciji. (Stripy javi se! Ti ono imas teren za odbojku pored potoka...)

Pozelio sam se bas ljudi sa ovog foruma!

Za ovo psihilogiju krda si 101% u pravu! Izgleda da ljudi pocinju lagano da kapiraju foru, ali to ide tako mizerno, mravlji koraci. Jednostavno su navikli na ono sto im se servira. Pa im ovo sad izgleda previse agresivno. Ne kapiraju ni ovdasnji bolje. Sem ove malo moje raje ovdje.

Sad mi je jedan "citizen of the world" baja odrzo predavanje na Gtalku o "anger managamentu". Nije mi jasno, citas tekst i uvrijedis se, jebote. Mislim, kolke su ljudi pickice. Strasno. Sta bi bilo kad bi mu cvoku neko opalio... ili da Nixu sretne u haustoru.

Iscimo sam se u zadnja 24h, potego sam sve moguce veze i poznanike, nece niko od stranih main medija da pusti. Na twitteru i fejsu, to izgleda ko kad bacis mali kamencic u vodu. To je sekunda. Znaci treba ubaciti jedan panj ili korito u vodu da pravo zatalasa...

flash_back: Valja! Dogovoreno! Samo je Mercedes auto i samo je Dalapa harmonika. Ako imamo jos i harmonicara na forumu, da ne idemo bez muzike, nije obicaj...
mungos je offline