Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 07. 2010.   #4
trazimcuruzabrak
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 15.06.2007
Poruke: 209
Hvala: 0
50 "Hvala" u 9 poruka
trazimcuruzabrak is on a distinguished road
Default

Vidi, znam ja da se prave pogodbe za mesec ili 20 dana emitovanja reklame ali popust ne ide vise od 30%. Znaci sve jedno da li je cena 400 ili 200 evra po sekundi (kad se preracuna u sekundama) jer je i po toj ceni jako skuplji posetilac u odnosu na google adwords.

E sad naravno koja je prednost oglasavanja na velikim televizijama? Po meni prednost reklame na jako gledanim televizijama je jedino ta da ako je nekom potrebno da za jako kratko vreme dovede jako mnogo posetilaca. Ali naravno prema tome otpadaju radija i slabiji televizijski kanali, kao i bilbordi, jer dovedu i oni onoliko posetilaca koliko i google adwords ali po znatno vecoj ceni.

Medjutim ne stoji tvoja prica da dovodis preko offline marketinga NAIVCINE koji nista neznaju o internet servisima. Jer kako oni da pristupe tvom servisu, ili da vide objasnjenje servisa i uputstva detaljnija (koji je skuplji od ostali takvih servisa) ako doticni gledaoci nemaju internet? Znaci oni imaju internet kako bi pristupili tvom ajtu. A ako imaju internet onda su upuceni isto kao i oni koji dolaze sa na primer google adwords-a.
__________________
Igrice

Poslednja izmena od trazimcuruzabrak : 05. 07. 2010. u 22:55.
trazimcuruzabrak je offline   Odgovorite uz citat