Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 11. 2008.   #74
stecko
stara koska :)
Professional
 
Avatar stecko
 
Datum učlanjenja: 24.10.2008
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 230
Hvala: 32
44 "Hvala" u 21 poruka
stecko is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za stecko Pošaljite poruku preko Skype™ za stecko
Cool

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
^ Jep, najveća zamerka je što je prvog dana WiFi bio neupotrebljiv. Za nas koji imamo biznise, minimum je da bar s vremena na vreme bacimo oko na to šta se dešava i rešimo "goruća pitanja."
Ovde se u potpunosti salzem - i dodao bih da ni telenorov GPRS nikako nije funkcionisao. Nemoguce je bilo cak i mailove skinuti.....

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen Pogledajte poruku
Treća zamerka će biti ako ne sredite snimke predavanja i ne okačite ih online. Snimci predavanja su a must za IT konferencije i apsolutno ne postoji razlog da se to ne uradi, osim ako niste u fazonu - sada je gotov, ko će još da se cima i sa snimcima. Ja bih voleo da pogledam neka predavanja koja sam propustio i sigurno nisam sam.
Ja sam u dva navrata sa organizatorom bas diskutovao na ovu temu - i rece covek da je snimljeno apsolutno SVE, i da ce biti publikovano - izdeljeno po predavanjima. Mislim da mi je cak pomenuo da imaju i svoj kanal na YouTube, i da ce okaciti SVA predavanja i tamo. Generalno, danas nije nikakva novina da svi registrovani ucesnici konferencije ovakvog tipa dobiju DVD sa konferencije na adresi firme/stanovanja.

Proslu konferenciju sam propustio zbog obaveza. Prvi put ove godine sam dosao i dolazim SIGURNO i sledece.
Generealno, mislim da je OVAJ skup mnogo vise znacio mladim ITentuzijastima zeljnim nekog profitabilnog internet posla, nego nama, "starim koskama", mada se imalo cuti MNOGO toga zanimljivog, i nauciti MNOGO toga novog.

Posebno mi se svidelo to sto je dosta predavanja koncipirano po sistemu "na osnovu mog LICNOG iskustva....".
Zasto mislim ovako? Pa zato sto je "zemlja Srbija" apsolutno i totalno drugacija od svih primera koji postoje u svetu - i upravo je ISKUSTVO ljudi (predavaca) koji su uspeli (svako u svom segmentu) da naprave nesto u ovoj zemlji na polju "domaceg WEB-a" itekako VREDNO i za postovanje. Upravo je TO ISKUSTVO bitno za mladje ucesnike konferencije -> ko je pazljivo ispratio sva predavanja, znace sta ne treba i kako treba raditi (vezano za temu ovogodisnje konferencije).
stecko je offline   Odgovorite uz citat