Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 10. 2008.   #57
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Svaki kafe u kome vam kada naručite dupli espreso donesu dva espresa je krš kafe. Dok sam ja studirao po BG, DKC i nije bio tako loše mesto, ovo sad sa onim pogubljeni konobarom je smejurija...

Bilo je fino, iako je bilo dosta ljudi, uz rokade svako je mogao da proćaska sa kim je želeo. Iako sam ja inače vezana vreća što se tiče upoznavanja sa novim ljudima, na kraju je sve išlo krajnje opušteno...

Za notebookove se slažem sa bluesmanom, ja lično ne vidim razlog da vučem 2Kg na leđima kada to ne moram da radim. Za ovakvo ćaskanje je potpuno neporeban. Sa druge strane, možda će neko u budućnosti želeti da održi live prezentaciju nekog novog projetka i zatraži feedback od prisutnih i sl. pa će i notebook naći svoju namenu.

Off Topic: BTW, na OMV pumpama na autoputu reklamiraju WiFi. Nisam to ranije primetio, a nisam imao ni notebook da isprobam, ali nije loše znati...
mileusna je offline   Odgovorite uz citat