Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2006.   #45
oliver
expert
Expert
 
Avatar oliver
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 580
Hvala: 1
0 "Hvala" u 0 poruka
oliver is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za oliver Pošaljite poruku preko Skype™ za oliver
Default

Ja sam naucio latinicu prije prvog osnovne (nisam isao u obdaniste, iako smo ga imali u nasem gradicu u kome se autobusi okrecu ), i to uz kviz "brojke i slova", cini mi se da je bio na nekom hrvatskom kanalu. Znam da je voditeljka citala slovo po slovo, a ona ili neka druga ih je redala, sta vec, i malo po malo - ja naucio da citam i pisem latinicu. U skolu su me upisali u Ia razred, mi smo prvo ucili cirilicu a Ib je pocinjao sa latinicom. Malo je bilo zbrke, al' sam se snasao na kraju

Danas mnogo manje pisem "zaprave", ali ne bjezim od toga i koristim svaku priliku da uzmem olovku u ruke. Batalio sam i Basecamp, i TaDa, i krsa desktop "to do" varijanti. 'bes sve to... maltene vise vremena sam provodio organizujuci projekte, milestones, tasks itd (a ja radio sav posao tj. sam sebi "crtao" sve, pazi debila) nego stvarno obavljajuci posao. Nema boljeg basecamp-a od sveske i olovke

S potpisima nemam problema, svaki je isti, jednako svrljam i cirilicom i latinicom - nemam "default"

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao bluesman
Eh, bre,... pa ja moj ritual ne bih dao ni za sta na svetu...
LOL! Isto! Dzaba Internet, dzaba sve, al', brate, merak kafa+novine se malo s cim moze porediti. Jedina razlika je sto nemam zenu da mi skuva kafu, ispece kiflice itd, ja to odradim u obliznjem kaficu gdje sam vec "domaci". Ljetos je bilo super: basta otvorena, jutro malcice svjeze i sunce lagano grije... eh Cim se pojavim na vratima, ko god da radi od kelnera ide odmah za sank po kafu, odavno me vec ne pitaju sta cu Par puta sam htio promijenim kombinaciju (kafa + (djus || tonik)), al' mi bedak da vratim konobaricu sa "e, znas, ja se predomislio"

Citat:
Originalno napisao bluesman
To ne bih mogoa nicim da zamenim. I kada se desi (retko) da to preskocim, ceo dan mi je uzasan jer ga nisam lepo zapoceo.
Sve nesto fali, imas utisak kao da si otisao ne neki dalek put a u glavi ti se vrzma misao da si nesto zaboravio i nikako ne mozes da funkcionises kako treba Preskocen "ritual" nikako ne valja... Nekako, to mi dodje kao "vrijeme za planiranje" - danas cu to_i_to, a do sad sam uradio ovo, trebao bih ono... fino se presaberem "gdje sam i sta sam", ispijem ono malo kafe sto ostavim za kraj i onda sam spreman


EDIT: koliko smajlija sam naredao... al' ne znam koje da izbacim, nekako mi svi stoje "na mjestu". zamalo opet
__________________


Poslednja izmena od oliver : 17. 10. 2006. u 17:42.
oliver je offline   Odgovorite uz citat