Tema: Đoković..
Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 08. 2007.   #21
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

@Japan
Pa ti kvaris ovu temu, niko drugi!

Znam da u Srbiji ima ljudi koji su naucili pravila tenisa tek pre par meseci, ali imaj u vidu da ima i onih koji tenis prate godinama, mnogo pre nego sto smo imali ovako uspesne igrace kao sada.

Dalje, sama cinjenica da u zemlji gde nemas vise od nekoliko teniskih terena u vecim gradovima, imas 3 igraca medju prvih 5 (u muskoj i zenskoj konkurenciji), jeste cinjenica koja mora sve nas da raduje, jer su ti igraci uspeli uprkos hendikepu da su rodjeni u jednoj zaostaloj zemlji (u svakom smislu), sto je verujem cak i ljudima koji se ne bave sportom dovoljno veliki podsticaj, jer svako od nas se ovde takmici, neki u tenisu, neki u programiranju, biznisu itd.

Inace, moj zemljak Nemanja (aka "Dragi Tata") je jednom rekao (na es-u cini mi se) da nema nacije koja je u stanju da napravi veci cirkus kod pobeda ili poraza kao sto smo to mi u stanju. Medjutim, ne mislim da je otvaranje ove teme cirkus, mada ne sumnjam da bi cirkus (100k ljudi ispred skupstine, pucanje u vazduh i sl) mogao da usledi, ali mi sa tim nemamo nista
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat