Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 08. 2010.   #55
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao degojs Pogledajte poruku
Znaci, promenu vlasti kod nas su izdejstvovali oni iz vana (SAD, EU) rekao bih mozda i vise nego iz unutra, zar ne?
Apsolutno potpisujem ovu tezu...ali ona ima jednu tezu ispred. Da zapad nije uveo sankcije ovom narodu i ostavio ga u kandzama lokalnih zlotvora kojima su te sankcije bogom dane, da je ovaj "glupi narod" mogao da putuje i vidi iz prve ruke sta se dogadja van njegove avlije i da smo svi mogli da radimo, proizvodimo, trgujemo a ne samo zlobine "sluzbe" i korumpirani UNPROFOROVI cinjenovnicii koji su zajedno zgrnuli bogatstva...elem ne bi bilo potrebno ni da nas zasipaju bombama, ni da sprecavaju ratove, ni da nam pomazu u rusenju rezima - kojeg su uostalom sve vreme hteli to oni ili ne odrzavali. To taj nesretni rezim ne bi uspeo da prezivi ni uz pomoc najjace sluzbe i najjace propagande. Ovim sankcijama su samo terali vodu na njegov mlin ne mareci sto ce milione gradjana unesreciti decenijama ubuduce.



Citat:
Ma ajde. Jesi ti prespavao rat u bivsoj drzavi? E jebi ga. O tome je trebalo misliti ranije, kad su se ratovi pokretali.
Ovim pitanjem dovodis sebe da ispadnes najblaze receno neukusan...ja niti sam pokretao ratove niti sam u njima ucestvovao, ali sam zato izgubio sve sto su moji preci i ja sticali decenijama unazad. Bukvalno sve...samo je ostalo nesto dzeparca i jedan Yugo 45. Eto sa tim sam ja poceo novi zivot. No dobro, ne krivim te jer ne znamo se licno, ali bi ipak kod takvih pitanja trebao biti oprezniji.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat