Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 07. 2006.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Fasistickih? Mislim da si pogrešno razumeo. On je besan, kao i ceo normalan svet, što je USA blokirala rezoluciju u SB kojom se osuđuje Izrael zbog bombardovanja UN outpust i ubistva četiri UN oficira (nenaoružanih).

Za one koji ne prate vesti, bombardovala ih je izraelska artiljerija, iako su na vrh brda, obeleženi UN oznakama tako da bi i Ray Charles mogao da vidi. Ovi jadnici su zvali 8 puta telefonom izraelce da prekinu sa bombardovanjem, kada je naišao Izraelski F16 i uništivši outpost pobio svu četvoricu. Izraelci naravno žale zbog "greške" ?!?!?. Moguće je možda da padne jedna granata greškom, ali bombardovati ih artiljerijom satima i na kraju poslati avion da ih dokrajči nikako nije greška.

Naravno, savet bezbednosti je hteo da osudi taj potez rezolucijom (strašne li kazne....) a to su blokirali ameri tako da Izrael nije prošao čak ni sa malim ukorom zbog toga.

A koliko sam skapirao, Jani je i sam služio neko vreme kao UN peace keeper (ko zna možda je bio i u našim krajevima) i to ga je jako potreslo.

To nisu fašistički stavovi već osećaj za (ne)pravdu.

Ne volim razne hezbolahe i ostale fanatike, ali ono što Izrael radi, podržan najvećom jevrejskom državom na svetu (USA) je vrh bezobrazluka. Pre neki dan su srušili desetospratnicu u stambenoj četvrti i pobili desetine ljudi. WTF? Mi smo fasovali bombardovanje i za mnogo manje od toga.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat