Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 02. 2009.   #4
darche
becar paprikash
Na probnom radu
 
Avatar darche
 
Datum učlanjenja: 08.12.2006
Lokacija: Cirih
Poruke: 44
Hvala: 0
3 "Hvala" u 3 poruka
darche is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dušan Dželebdžić Pogledajte poruku
Ach, Scheiße, ich kann nur auf Deutsch beschreiben... versuche ich jetzt auf Serbisch
Dusane - hvala na odgovoru..."bleiben wir beim serbischen!"

Da Logo - 100% sam involviran u to...
Bilo je vise verzija, sa jednim sa 2 oka. Musterije su odabralo ovo sa jednim, i meni se na prvi pogled dopalo, tako da smo i ostavili tako.
Radjena je ova jednostavna verzija "krug - ili tacnije dva" bez osencenja ili slicnih dodataka, tako da danas-sutra ako i kada sve krene, moze lakse da se "personalizuje" po licnoj volji. Mogu da se promene boje, ako su Afro Amerikanci ili Azijati, mogu da se stave dve zene ili muskarca ako vole isti pol...i.t.d. (no da se ne zadrzavam na tome)

U pravu si ovo sa "Angebote" - ponudama, na tome cu morat nesto da izmenim...definitivno!

Polja rasterizovana - tu moram da nadjem jos resenje - u svakom slucaju nesme tamna boja i ostre ivice... nekako mi zatvara sve...

Zasto txp... Zato sto sam ga veoma brzo naucio. Ima neverovatno mocnu zajednicu, koja strasno podrzava korisnike na http://forum.textpattern.com/.
Verujem ti da si se na pocetku veoma nervirao sa njim... Shvatam, pogotovo sto je pod ovim linkom gore, srpska sekcija veoma jadna - zamrla, bolje receno.

Hvala ti puno na tim sugestijama i kritikama...
Ako svrnes u Züri... onda se javi, mozda bude i koja kartica dzabe? A i javis je pa odemo na kafu...
darche je offline   Odgovorite uz citat