Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 12. 2012.   #1
buksula
expert
Expert
 
Datum učlanjenja: 03.05.2007
Poruke: 568
Hvala: 40
51 "Hvala" u 30 poruka
buksula is on a distinguished road
Default Semrush.com Discount

Ovo je jedna od retkih prilika da dobijete semrush account za dzaba. Veoma retko daju popuste.Jedini popust koga se ja secam je bio aktuelan pre skoro godinu dana, ali se dobijao dzaba account na samo 14 dana. U ovom slucaju dobijate dzaba account na citavih mesec dana.

Semrush je odlican servis za nalazenje kljucnih reci. Radi na 2 nacina:
- Prvoi je kucanje kljucne reci - alat u tom slucaju vraca povezane kljucne reci kao i koliko puta se svaka od tih reci trazi.
- Drugi koji je za mene znacajniji je sposobnost alata da, posle ukucavanja nekog domena, vrati sve kljucne reci za koje se taj domen rangira u top 20,kao i koliko puta se svaka od tih kljucnih reci trazi

Ne traze broj kreditne karticice, samo registrujte account primenite kupon i uzivajte. Zapravo, oni cak i ne spamuju registracioni mail, sto vecina konkurentskih kompanija radi.

Funkcionise i za stare i za nove musterije. Ja sam svoj nalog uspesno aktivirao pre 5 minuta (12.14.2012).

Kliknite na link da bi se registrovali za dzaba.

Ovo verovatno lici na affiliate link, medjutim nije tako, jer je to je link sa seoquake blog-a - http://www.seoquake.com/blog/?p=1658

Poslednja izmena od buksula : 14. 12. 2012. u 20:25.
buksula je offline   Odgovorite uz citat
14 članova zahvaljuje buksula za poruku: