Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 08. 2010.   #63
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Bez namere da stajem na bilo čiju stranu moram da pitam @Cvele - Jel ti možda radiš u Eunet-u?

Za bilo koga ko iole poznaje tematiku nije potrebno objašnjavati zašto Eunet, Verat, BeoTelNet i ostali nisu dobro rešenje za hosting.

Pored toga, iz mog dosadašnjeg skromnog iskustva, sve što nije cPanel, prosto, ne valja. Pogledajte samo administrativni panel kod Loopia pa će vam sve biti jasno. Konkretno, veze nemam na koji način se administrira hosting nalog kod Eunet-a ali sam imao nekih dodirnih tačaka sa Verat-om. Ako je i kod Eunet-a potrebno pisati specijalne zahteve i molbe i zivkati telefonom za kreiranje najobičnije MySQL baze onda je @vidak apsolutno u pravu.

I za kraj - ova tema se zove "Najgori hosting provajderi" i nije samo Vidak izneo optužbe na račun Eunet-a nego i mnogi drugi. Pored toga, skoro da sam ubeđen da je sve što je rečeno o tim domaćim hosting firmama apsolutno tačno tako da stvarno nema potrebe isterivati "mak na konac".

Konjec
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat