Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 10. 2010.   #1
Ljiljana Jaglicic
novi član
 
Datum učlanjenja: 05.10.2010
Poruke: 2
Hvala: 6
73 "Hvala" u 1 poruci
Ljiljana Jaglicic će postati "faca" uskoro
Default Hvala vam, deco!

Da nije bilo vas i vaših komentara, mnogo bih teže podnela patnju zbog hapšenja mog sina. Vi samo u ovoj zemlji znate da oni nisu "kriminalci"!Pomogli ste i meni i našoj porodici da se nadamo da će se ova teška i nepravedna situacija rešiti na pravi način. Vaše komentare smo čitali svakodnevno, a kad nije bilo novih , vraćali smo se da čitamo prethodne. Prepričavali smo ih pri kratkim posetama Dušanu i Đorđu da bismo ih uverili da ste uz njih!
Nikada mi nije palo napamet da se ovako nešto može desiti. Oduvek sam i svojoj deci i deci koju sam učila ulivala poverenje u svoju zemlju. Govorila sam da je u njoj najveća sloboda, da je tu bogatstvo u ljudima , da su pravičnost i poštenje najvrednije vrline i da se trude da doprinesu da svima bude bolje.
I Dušan i Đorđe su tako živeli.Voleli su svoj grad , svoje drugove, širirili prijateljsvo u svakoj prilici. Želeli da ostanu u zemlji! Potiču iz prosvetarskih porodica sa nažalost veoma skromnim platama. Završavali su fakultete u vreme najveće inflacije u zemlji i u najtežem društvenom trenutku. Dušan je diplomirao 29. septembra 2000., tik pred 5. oktobar!!! Niko se u ovoj zemlji nije bavio mladim ljudima, ni kako preživljavaju, ni gde da ih zaposli, ni kako će osnovati porodice. Uprkos tome oni su se trudili da svojim umom i radom obezbede sebi i svojoj porodici normalan život. Smišljali, pokušavali, radili razne poslove. Učili jezike, usavršavali programiranje, pratili tehnološka dostignuća i 2002. postavili i registrovali freebetting.net. Nikog u ovoj zemlji nije bilo briga odakle im novac da prežive do 2005. kada su imali veoma malu dobit od svog danononoćnog rada na sajtu. Tek sada, kada su u ovu zemlju uneli neki značajni inostrani novac, državi je bilo važno što oni postoje! Da im naravno stane na put, jer se bave “kriminalnim poslovima”. A kako drugačije da to nazovu kad tehnološke mogućnosti i internet poslovanje, udruženi sa visokim umom, idu ispred srpskih zakona!
Ljiljana Jaglicic je offline   Odgovorite uz citat
73 članova zahvaljuje Ljiljana Jaglicic za poruku: