Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 05. 2011.   #97
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao stecko Pogledajte poruku
Peca je "uboo" u cistu desetku ovim odgovorom !!!
Dakle, za profitabilan sajt (naravno, prvo mora da zadovolji sve osim onog "profitabilnog") i tvrdnju da se lova vrti oko nekoliko igraca, kako neko rece "...koji kao da su kao u nekom klanu, i guraju posao/pare/investitore izmedju sebe od jednog do drugog......." treba traziti u:
Internet briše mnoge barijere kada je lokacija u pitanju ali ne sve i ne za svaki tip Internet poslovanja. Ko što ne možeš da gajiš maline i sediš u Beogradu, tako ne možeš da prodaješ banere i sediš u Ćupriji.

No iz mog nekog ugla nije to ni toliko bitno ako radiš preko reklamnih agencija (u slučaju ogašavačkog modela). Čak i za druge vidove posla uvek možeš da nađeš saradnika iz Beograda. Evo za potrebe Naslovi Internet klipinga imamo Miloja koji je u Beogradu i drži prezentacije potencijalnim klijentima i sl. Upravo ti Internet omogućava komunikaciju sa ljudima i saradnicima gde god da su, ako već na taj način ne možeš da komuniciraš sa klijentima.

Taj networking po raznim eventima? Ne znam, meni to nikakve pare donelo nije, bude zanimljivo neki put da se razbije rutina ali s obzirom da su razni "tweetupi" održavaju na dnevnom nivou meni to više deluje kao bleja i gubljenje vremena nego neki konstruktivan networking.

Ja najviše para zaradim kad sedim kući za kompom i radim nešto pametno. U Kragujevcu ili gde god da sam...

Poslednja izmena od mileusna : 05. 05. 2011. u 20:54.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
4 članova zahvaljuje mileusna za poruku: