Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 06. 2009.   #118
smarkovic
Slobodan Marković
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 153
Hvala: 67
86 "Hvala" u 30 poruka
smarkovic će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za smarkovic
Default

@jablan
Osim očekivanja da se objavi iznos ovog konkretnog ugovora, ja nisam video neke konkretne predloge. Ako sam nešto propustio, molim da me ispraviš.

@bluesman
Pod hejtom podrazumevam svaku neosnovanu kritiku (recimo, aludiranje na postojanje nekog krivičnog dela, bez realnih indikacija da bi ono zaista moglo da postoji), kao i kritiku koja u sebi ne sadrži predlog za poboljšanje.

Uvek mi je najžalije kad vidim da u nekoj zanimljivoj online temi, o kojoj bi svakako moglo dosta upotrebljivog da se kaže i pročita, većina ljudi traći svoju energiju i vreme na poruke čiji je jedini cilj "ventiliranje" nezadovoljstva i širenje straha, defetizma ili panike. To nije substanca koja može da se upotrebi za korisne svrhe. DAKLE DA, apsolutno očekujem da nam se SVI pridružite, pa da nas što više ZAJEDNO peva istu pesmu, koja će onda imati mnogo bolje izglede da postane mainstream tune.

Šta ti misliš, da sam ja pre deset godina, kada sam pokretao priču oko reforme registra .yu domena imao nešto više uticaja na promenu tadašnjeg stanja stvari od tebe ili bilo koga drugog na ovom forumu? Imao 20 i kusur godina, ideju "kako to treba da izgleda" i čvrstu nameru da stvari isteram do kraja, pa sam unaokolo skupljao ljude koji su samnom pevali istu pesmu i rešavali probleme koji su iskakali u hodu, dok konačno nismo poslali u istoriju mučenje sa YU NIC-om.

I NE, NE mislim da je određeni broj kritika ovde nekoristan, neosnovan i neupotrebljiv, i to sam jasno rekao više puta, a delio sam i "zahvalnice" ljudima sa dobrim idejama po ovom threadu. Ali, odnos hejt-artikulisana priča je dosta loš i to stvara atmosferu u kojoj praćenje ove teme mogu da podnesem ja i eventualno još svega par hardcore forumaša

Pozdrav,
Sloba
smarkovic je offline   Odgovorite uz citat