Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 05. 2012.   #1
VujkeMod
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 08.12.2011
Poruke: 14
Hvala: 1
819 "Hvala" u 3 poruka
VujkeMod is on a distinguished roadVujkeMod is on a distinguished roadVujkeMod is on a distinguished roadVujkeMod is on a distinguished roadVujkeMod is on a distinguished roadVujkeMod is on a distinguished roadVujkeMod is on a distinguished road
Smile Automatic Refresh Page

Hmmm....ovako...imam skriptu koja, nakon sto se pogleda youtube video, daje korisniku koji je gledao odredjeni broj kredita...korisnik mora da pogleda taj video najmanje 15 sekundi da bi dobio kredite...nakon 15 sekundi ispod videa se pojavljuje hiperlink(view next video) koji kada se klikne refreshuje stranicu...tu je takodje i counter koji odbrojava te sekunde...e sad ja hocu da napravim da se nakon 15 sekundi stranica sama refreshuje....to mogu naravno da uradim pomocu koda:
PHP kôd:
window.setTimeout(function () {
    
window.location.reload();
}, 
15000); 
ali onda se desava sledeci problem...brojanje sekundi mi se ne poklapa sa counterom...i on ga refreshuje pre nego sto prodje tih 15 sekundi, i onda korisnik ne dobija kredite i gleda isti video(osim ako je korisniku brzina jednaka 300000mb/s)...kako bih mogao da resim ovaj problem? ovo je deo skripte(Molim vas pomagajte):
http://pastebin.com/j7vKQS8N
VujkeMod je offline   Odgovorite uz citat