Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 04. 2013.   #1
Nemanja Avramović
emperor Selassie
Grand Master
 
Avatar Nemanja Avramović
 
Datum učlanjenja: 20.10.2006
Lokacija: Mladenovac
Poruke: 754
Hvala: 361
576 "Hvala" u 88 poruka
Nemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoroNemanja Avramović će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko MSN za Nemanja Avramović Pošaljite poruku preko Yahoo za Nemanja Avramović
Default Telefon se sam restartuje čim se upali

Nisam našao adekvatniju kategoriju pa pišem ovde.

Elem, imam Samsung (Google) Nexus S već oko godinu i po dana. Radio je lepo, međutim u poslednjih 10ak dana sam primetio da baterija slabije drži, odnosno da moram da ga punim na 6-8 sati. Planirao sam da uzmem novu bateriju ali od jutros, kada sam pratio svoju jutarnju rutinu (čim se probudim proverim vesti i FB sa telefona) on se restartovao iz čista mira. Rekoh ok, dešavalo se i ranije (mada retko) ali kada se ponovo upalio stajao je upaljen 10ak sekundi i od jednom se opet restartovao. I opet se upalio, restartovao, upalio, restartovao... evo i dalje to radi. Mislio sam da je baterija prazna ali da telefon iz nekog razloga ne zna za to pa se sam pali ali ga prazna baterija restartuje, pa sam ga ugasio i napunio do kraja, upalio - opet isto.

Ušao sam u fastboot (volume up + power) i probao sve opcije (reboot bootloader, reboot, recovery i power off) ali ni jedna nije uspela da mi pomogne. Čim se upali posle 10ak sec se restartuje. Ne mogu ni da stignem do factory reset opcije, odnosno dođem do nje, kliknem "erase everything" i ništa se ne dešava... osim što se ponovo restartuje i sve kreće iz početka.

U garanciji je još uvek (ako se ne varam) ali sam sad van Beograda pa rekoh da vidim ako ovde neko ima neku ideju, pre nego što se vratim za BG i odnesem ga na reklamaciju.

Napominjem da nikakve launchere nisam instalirao, niti sam išta "budžio". Jedino sam instalirao Android 4, ali to mi je stiglo kroz regularni update sistema, nisam ja "ručno" instalirao.
__________________
Moj portfolio sajtić | wat?
Nemanja Avramović je offline   Odgovorite uz citat