Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #43
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Zato sam se ja jos pre dogovorio sa organizatorima da posto sam bio clan zirija da Karike.com ne dodju u situaciju da dobiju nagradu od zirija da ne bi bilo slicnih stvari.

Licno ja nemam nista protiv da neko od clanova zirija ima nagradu za svoj projekat ali nisam hteo da kod mene to bude slucaj zato sto mogu i bez nagrade. Medjutim, cinjenica je da su u ziriju bili predstavnici nekih od vodecih medija i licnosti koje su prepoznatljive na domacem i regionalnom Internetu ostavlja malo prostora da se potpuno eliminise da neki projekat koji vode ili gde su ukljuceni ne dobije nagradu. Nismo mi USA ili zapadnoevropsko trziste gde imas mnogo kompanija i pojedinaca koji nesto znace na Internetu.

Meni je drago sto sam dao svoj doprinos za izbor nagrade zirija, drago mi je sto postoji takmicenje kao sto je Webfest jer svakako doprinosi popularizaciji Interneta. Nisam mogao da prisustvujem juce, tako da ne mogu da komentarisem kako je bilo.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Dejan Bizinger za poruku: