Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 10. 2010.   #20
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao Dragi Tata Pogledajte poruku

На крају да потпишем оно што је оксите рекао: све је то јако индивидуално. Неко горе рече да му се допада Шпанија јер имају менталитет сличан нашем. Ја сам нпр. највише побегао од тог нашег медитеранског менталитета и Америка ми одговара., а мој друг Сава је рецимо био јако срећан док је живео на Малти, а овде је пао у депресију; каже да овде људи немају душу
Sto iz licnog, sto iz iskustava drugara od Al do AU, apsolutnu prednost dajem ovom faktoru odluke i izbora.
Dva moja drugara, velike ljudine, veliki strucnjaci nasli su se na pogresnom mestu (Nemacka, Australija).
Sami kazu da su si upropastili zivot. U pitanju je samo okruzenja, ne posao.
Davno, dok sam studirao, imao sam prilike da zivim i radim u Italiji i Nemackoj.
I sam sam se iznenadio koliko mi je Italija (sa svim svojim ciganlucima ) prijala, dok me je pomisao na Nemacku uzasavala.
Napominjem da ovo nema veze sa radom, poslovima i profesionalnoscu...u oba slucaja je sve bilo profesionalno,( naravno u Nemackoj za stepen vise), vec samo sa okruzenjem, ulicom, ljudskim licima, kafanama, restoranima, druzenjem, pijacom a verovatno i klimom.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" 3banchi za poruku: