Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 01. 2007.   #4
gastonr
Poslovni softver BLOG
Certified
 
Avatar gastonr
 
Datum učlanjenja: 20.06.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 67
Hvala: 10
5 "Hvala" u 3 poruka
gastonr is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za gastonr Pošaljite poruku preko Skype™ za gastonr
Wink

Citat:
Originalno napisao dinke
Nice, samo ... se nema symbian, tako da ... ako zelis dobre fotke onda je logican izbor Nokia N73

A koji od ova 2 ima bolje slike ... to niko ne ume da kaze. Moj izbor je bio Nokia.

P. S. Izvinjavam se ako ovo nekome zvuci kao flejmovanje, nije mi to cilj
Eh, da samo znaš koliko sam recenzija procitao, i koliko sam pregledao foruma na temu k800i vs n73...
Veruj mi da sam se jadva prelomio. Kada izbor padne na dva modela tada počinje veselje , a u mom slučaju je upravo to k800 vs n73. Nijanse su bile u pitanju.

Symbian mi trenutno nije bio prioritet, tako da sam se zato odlučio za se k800. Ono sto je meni bilo bitno to ni jedan ni drugi nemaju, a to je wiFi, a opet neki telefon sa tako dobrom kamerom + wiFi tesko moz' se nadje za pristojne pare. So...

Ja do sada nisam video live in action n73, mada verujem da je fenomenalan telefon. U stvari, oba su tu negde, skoro pa ista, nijanse su presudile, mada sad da me pitas koje su... nemam pojma

Mogli bi da ih testiramo i live, pa sve to da uporedimo sa Aničićevim HTC 3600... to sam ja hteo da kupim, ali mnogo je skup još uvek.

Možda je trebalo da sačekam iPhone, deluje pristojno .

A za flejm... koji flejm? što to beše flejm

poz,
gastonR
__________________
poslovni softver (dot) net BLOG
gastonr je offline   Odgovorite uz citat