Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2010.   #113
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

@McKracken

Sve se zaboravi, i najvecu nepravdu covek potisne u dubinu duse, jer mora da nastavi zivot dalje. Tako i tih 8 meseci u pritvoru, mislim da kolege u pritvoru i ne misle na to vreme, vec sta ce biti u ponedeljak. A ovo izjednacavanje dva slucaja, to je pogresno i potencijalno veoma stetno za njih.

Moj super ortak radi u verovatno najvecem timu za razvoj gambling softvera, prosle godine je bio u Cileu da pomogne oko instalacije i obuke softvera za cileansku nacionalnu lutriju. Njih u Beogradu ima mali milion, sutra cu da ga cimnem da vidim da li oni imaju kakvu frku, mada znam da je kod njih samo softver, nema podrske krajnjim korisnicima, affiliate i sl.

U svakom slucaju, vidimo se u ponedeljak u sudu, barem da bude vise ljudi.

@pbogdanovic

Koliko ti imas pitanja za mene, tebi bas nista nije jasno sta sam pisao. Za mene je cudno kako si se ti, right from nowhere, pojavio na ovoj temi da izjednacavas ova dva slucaja. Da ti mozda nisi neki troll, nepotpisani, anoniman, specijalac samo za ovu temu?

PS: Hoce neko da se kladi da ce tuzilac da pominje i gowild slucaj u ponedeljak? Kao, nije da smo pritvorili samo jedne i napravili od njih top negativce srpskog Interneta, dok Blic, dobitnik WebFest "odlicja" radi isto bez ikakvih posledica, evo, pre par dana smo uhapsili "medjunarodnu bandu". A to sto su to babe i zabe veze, to nije bitno. Toliko od mene.
__________________
dooConsult

Poslednja izmena od oksite : 21. 10. 2010. u 01:54.
oksite je offline   Odgovorite uz citat