Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 09. 2005.   #9
>*StarGazer*<
novi član
 
Datum učlanjenja: 11.09.2005
Poruke: 3
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
>*StarGazer*< is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Jako retko sama navigacija ide iznad logoa. Ako se stavi iznad gubi na "težini"... Mislim da je tu greška sa sadašnjom navigacijom. Ne znam da li bi povećanje fonta pomoglo. Treba probati
A mi mislili da ce navigacija iznad logoa da izgleda interesantno... U stvari, to je bilo iznudjeno resenje, posto nam je mesto za meni "pojela" pretraga... Sto je opet vezano sa onim sto si rekao za meni sa leve strane... Uh, sto vise diskutujem sa svima vama oko onoga sto smo uradili, sve mi se vise cini da ce sad neke stvari mnogo teze da se isprave nego da su uradjene kad je trebalo... Ovako samo jedna stvar povlaci drugu. Mislim da cemo sad morati dobro da porazmislimo pre nego bilo sta krenemo da eventualno ispravljamo.

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Da, informacije o vama. Doduše, većinu mušterija to ne zanima, ali... Nekako su mi sajtovi bez About us tipa stranice prazni i bezlični. Subjektivno mišljenje...
Postoji nekoliko stvari oko About us stranice... Prvo, klijent je nije trazio, a mi mu je nismo ni predlozili jer nismo mislili da je previse bitno (a pri tom ih toxonics ne obozava ) Onda, malo je problematicno napraviti "about" za racunarsku firmu kojih, bez obzira na sve, ima mali milion po gradu. Sta da napisemo? Da se bave prodajom racunara i racunarske opreme i da su osnovani tad-i-tad? Kad bi se radilo o sajtu za nesto manje "genericko" - zasto da ne. Ovako, natrpali bi par generickih (a samim tim i ne bas interesantnih) podataka i to ne bi, po mom misljenju, narocito doprinelo tome koliko ce racunara firma prodati. Da, naravno, jos jedna stvar: mozda bi bilo razlike da je u pitanju samo on-line prodavnica, i u tom slucaju se slazem sa tobom da par podataka o firmi doprinosi tome da ti steknes neki utisak o tome ko ti to ustvari prodaje racunar, ali posto to ovde nije slucaj ostaje ti uvek varijanta da odes u firmu i uveris se (ili razuveris) kako ti se sve to cini.

Da, naravno, mislim da ne bi bilo u redu da se ne zahvalim svima koji su (do sad) ucestvovali u ovoj diskusiji. Iskreno, u pocetku sam bio skeptican prema tome da postavimo sajt pred "sud javnosti", ali drago mi je da vidim da ovde ima vrlo konstruktivnih ljudi spremnih da pomognu.

Pozdrav,
StarGazer
>*StarGazer*< je offline   Odgovorite uz citat