Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 04. 2008.   #18
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao Vace Pogledajte poruku
1. Kurir nema nikakve veze sa onim što sam ja napisao.
Decko, urednik, ne novinar, da budes u kuriru:
Citat:
Da se razumemo, nemam ja ništa protiv ovih cena ... snašli ste se, iskoristili situaciju, uleteli u posao i sve je to o.k. Sasvim je razumljivo da na račun ovog posla obezbedite infrastrukturu za još 10 drugih poslova, opremite čitave datacentre i dr.
Citat:
Ja nisam izneo nikakve sumlje niti mi na pamet pada da iznosim ovde bilo kakve dokaze. Ja samo citiram ljude koji vode posao registracije .rs domena i koji daju kontradiktorne izjave i objašnjenja koja za mene ne piju vodu.
pogledaj citat gore


Citat:
Uostalom zasto bi ja bilo kome davao objašnjenja da mislim onako kako mislim ? Ne pada mi na pamet. Moje pravo je da mislim kako hoću i slobodan sam da javno to kažem.
ti ne mislis, vec direktno optuzujes.

Citat:
BTW ja vec 6-7 godina radim za razne datacentre i hosting firme u USA i jako dobro znam koliko i kakve opreme može da se kupi za te pare. Zato kad mi neko kaže da je to minimum da bi cela priča zaživela, meni se upali crvena lampica. Možda se nekom drugom ne pali ali opet ... sve zavisi. Ko zna ... možda je tu ušla i plata administratora od 60.000 kao sto neko ovde reče ... možda i nije.
Extra! konacno prava stvar. Aj sad lepo mastiljaru u ruke, nazvrljaj tu konfiguraciju, a ja ti garantujem da ako das pametan predlog da ce on biti ispostovan... u ostalom i ti i svi ostali ste 1000 puta pozivani na nesto slicno.

Citat:
Ako već nekog hoćeš da pitaš za objašnjenje, sto ne pitas RNIDS da objasni gde planiraju da potroše tih 250.000 evra ? Što ne tražiš objašnjenje zašto se nije išlo na realniju procenu troškova kako bi cena registracije .rs domena bila barem na nivou .com-a ?
mislim, sad ga stvaaaarno pretera.... daj bre da nadjemo jedan nacionalni tld koji je na tom cenovnom nivou.

3 kruga oko zgrade, 4 zdravo marijo, pa da zaboravimo na sve.
cvele je offline  
2 članova zahvaljuje cvele za poruku: