Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 02. 2008.   #86
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

Možda je off topic ali kad već pričamo o tome šta može/treba/kako da se radi, evo nešto našta sam naletela nedavno:

Hoću da se prebacim sa Miva Merchant shopping cart na Product Cart (.asp cart, po mom mišljenju rolce royce medju sh. carts - gomila već integrisanih features, itd)
Ali, nema shipping feature koji direktno povezuje sa poštom, samo ups/fedex, zbog nekih postinih pravila koja hoće da se koristi 3rd party software kao što je Endicia. Productcart ima opciju za povezivanje sa Endiciom jedino ako uzmes StoneEdge order manager.
Prvo, StoneEdge je skup a dosta ljudi, kao ja na primer, ima drugu vrstu managera. Mnogi na forumu kukaju kako bi im trebao ovakav module.
Osim toga, sve web development firme sa njihove liste partnera koje sam zvala da se raspitam za cene pojedinih usluga su mi rekle da su TOTALNO prebukirani. Specijalizacija za ovaj shopping cart je izgleda dobar posao. Čini mi se da trenutno php developera ima mali milion a iz nekih razloga (to ćete vi bolje znati zašto) asp je underserved.
Eto, pa možda neko u ovome vidi šansu.
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat