Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 11. 2008.   #131
podgoričanin
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 13.11.2008
Poruke: 22
Hvala: 4
0 "Hvala" u 0 poruka
podgoričanin is on a distinguished road
Default

Ponavljam, ideja nije revolucionarna, nego dobra. Dobra ideja.
Imam znanje i koncept kako da popunjavam sajt, kakvim sadrzajem. Vjerujem i u taj koncept i u pmje znanje u vezi toga.
S obzirom koliko stanovnika ima Evropa iskreno sam zacudjen koliko malo internet kockara ima, ali i sa stanjem kakvo je zadovoljan sam, sto da radim.
Ovi sajtovi nemaju 15 - 20 000 jedinstvenih posjeta dnevno, ili ja ne znam tacno sto je jedinstvena posjeta???
Po meni je jedinstvena posjeta, posjeta sa jednog kompjutera tokom 24 h.
Ovi sajtovi imaju najvise 2000 jedinstvenih posjeta dnevno.
Na primjer ovaj tekst http://www.bettingexpert.com/picks.php?sl=57 je postavljen prije skoro 4 dana i tekst je imao, fino pise, oko 4000 posjeta. Dakle za 4 dana. Kolko vidim na ovaj sajt ljudi iskljucivo dolaze da bi citali ovakve tekstove. Znaci 4 dana, 4000 posjeta ovom tekstu, to je, pretpostavimo posjeta sa 1000 kompjutera svaki dan, ili nekim ludim cudom imaju 2000 posjeta sa razlicitih kompjutera dnevno, sto bi znacilo, da 2 covjeka udju na sajt, a jedan cita ove prognoze.
E sad, ja mislim i vjerujem, da bi i na taj moj sajt svracale 2000 ljudi dnevno iz Evrope, da vide sto ima novo....
Za sajt mi treba 1000 eura da ga napravim, sajtovi kvaliteta kao ovi dolje na linkovima, ne mogu da kostaju vise od 1000 eura, zar ne?
Treba mi nesto para da zakupim domen, treba mi nekih jos da ulozim u promociju sajta. Treba mi i neka rezerva para da placam tehnicku podrsku..... To je sve koliko ja shvatam 3000-4000 eura. Ako puknem te pare.... zivot ide dalje .... sto da radim.

Poslednja izmena od dinke : 15. 11. 2008. u 13:23. Razlog: Uklonjeni linkovi
podgoričanin je offline   Odgovorite uz citat