Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 03. 2012.   #24
xippi
xippster
Master
 
Avatar xippi
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 681
Hvala: 102
138 "Hvala" u 84 poruka
xippi će postati "faca" uskoroxippi će postati "faca" uskoro
Default

znas kako, zasto se zadovoljavati sitnim... mogao si da napravis racun za 100 ljudi i pucas odmah na milion

bez hejta i trolovanja, ja ne znam kako te rad na plusponu nije nicemu naucio. video si i sam koliko je tesko napraviti nesto korisno i upotrebljivo i koliko je jos teze naci ljude koji to znaju i hoce da urade. ja ne znam odakle ti ideja da razvoj mobilnih aplikacija traje manje nego web i da to tako mozes da stancujes, pogotovu kada je gaming u pitanju. mislim mozes ali mozes i da se pozdravis sa svojom racunicom. a akonto same racunice, ti mozes da zaposlis coveka za 500 evra samo ako znas da mu objasnis ako se zaglavi negde. ako to ne znas sam onda moras da zaposlis coveka od 1500 evra koji ce da mu kaze sta treba da radi

druga stvar, ono sto zaboravljas u celoj prici je da je potrebno da napravis nesto sto je KUL, nebitno da li je igrica, web ili nesto trece. sedi sam sa sobom, smisli sta ti se zaista radi u zivotu a ne na cemu mozes da napravis pare. projekat moze da uspe samo ako ga radis zaista iz srca, ako zaista uzivas u onome sto radis i ako te to cini sretnim, sve ostalo je sitno mesetarenje

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao AdriaMart Pogledajte poruku
p.s Zasto su moje teme uvek najcitanije i najkomentarisanije
hleba i igara. u pravu je degojs, samo s****o

Citat:
Originalno napisao AdriaMart Pogledajte poruku
(ovaj forum nebi bio to sto jeste bez mojih tema )
word
xippi je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje xippi za poruku: